تلفن تماس : 49117000 | 49117117-21-98+ ایمیل : info@zharfpardaz.com

Share mode and Stream

1+1 share mode

با استفاده از این قابلیت ( share mode ) جدید دربرخی از دوربین های تحت شبکه میتوانیم دو دوربین را به وسیله کابل شبکه به هم وصل کنیم و فقط از یکی از دوربینها برای اتصال به سوئیچ استفاده کنیم(باید توجه داشته باشیم که حتما یکی از دوربین ها دارای پورت مستقیم فیبر نوری باشد که از طریق همان پورت و به وسیله کابل فیبرنوری به سوئیچ متصل می‌شویم ) در این تکنولوژی ( share mode ) تصویر دو دوربین به وسیله یک کابل فیبر نوری منتقل می‌شود که باعث کاهش هزینه در زیر ساخت و تهیه تجهیزات میگردد.

Stream

این تکنولوژی ( share mode ) این قابلیت را ایجاد میکند که میتوانیم یک تصویر را به صورت همزمان به چند دستگاه مختلف و با کیفیت های مختلف ارسال کرد که معمولا یکی برای پخش زنده که با بالاترین روزولشن و کیفیت تولید می شود و دیگری برای پخش کلاینت که با کیفیت و حجم پایین تری تولید می شود. به Stream پخش زنده معمولا Main Stream می‌گویند و به Stream پخش کلاینت ها یا هر زمان که شما سعی کنید از طریق یک وسیله دیگر به جز دستگاه ضبط کننده به تصاویر دوربین ها وصل شوید در واقع تصاویر را به صورت Sub Stream مشاهده می کنید.

این موضوع شامل :

  • دیدن تصویر بر روی موبایل از طریق اینترنت
  • دیدن تصویر از طریق یک کامپیوتر متصل شده به دستگاه اصلی

و … می شود.

پس توجه داشته باشید که کیفیت تصویر در انتقال تصویر یا با کیفیت تصویر اصلی دستگاه متفاوت است و معمولا کیفیت پایین تری دارد.

البته توجه داشته باشید که روزولشن و نرخ فریم به صورت جداگانه برای Substream قابل تنظیم است.

 

فروش، مشاوره، طراحی، نصب، پیاده سازی و پشتیبانی دوربین مدار بسته در ژرف پرداز ایرانیان

برای خرید انواع دوربین مداربسته با قابلیت  share mode  از فروشگاه ژرف پرداز ایرانیان بازدید فرمایید. 

اشتراک گزاری

FacebookTwitterTelegram

خوب بود

پاسخ دهید

20 − = 10

بروبالا