تلفن تماس : 49117000 | 49117117-21-98+ ایمیل : info@zharfpardaz.com
شبکه ، ویپ و دوربین مداربسته

آموزش

تیم تخصصی ژرف پرداز ایرانیان با توجه به درخواست و اهمیت بحث آموزشی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات شامل : پسیو شبکه ، اکتیو شبکه ، امنیت شبکه ، مانیتورینگ ، مراکز تماس ، سانترال پاناسونیک ، هوشمند سازی منازل و اماکن، برق مسکونی و صنعتی ، دوربین مدار بسته و بخش های امنیتی و نظارتی اقدام به تخصیص دادن قسمتی از سایت را به این موضوع داده و سعی داریم که بتوانیم هموطنان و همکاران ارجمند را بیش از پیش با علم و آموزش روز در این مباحث  آشنا گردانیم.

شما میتوانید در قسمت ذیل از مقالات و بحث‌های آموزشی ما دیدن فرمائید :

Passive , Active , Security , Monitoring

شبکه

Network

در این بخش شما می‌توانید به صورت اجمالی در مورد نحوه طراحی و اجرای پسیو و اکتیو شبکه همچنین امنیت شبکه آشنا شده و اطلاعاتی آموزشی در زمینه برنامه‌ها و کاربرد‌های مانیتورینگ حاصل نمایید.

مراکز تماس

تلفن تحت شبکه ( VOIP )

Voice over IP

با توجه به نیاز روز افزون مشتریان و پیشرفت قابل توجه تجهیزات ارتباطی که باعث سهولت و فراهم آوردن مزایای فراوان جهت رفاه حال اماکن اداری و فروشگاهی گردیده بر آن شدیم تا کمی با بحث تلفن‌ها ی مبتنی بر شبکه آشنا شوید.

تلفن سانترال پاناسونیک

Panasonic Santral

در این بخش آموزشی شما می‌توانید به صورت اجمالی با تجیزات سانترال پاناسونیک آشنا شده و نحوه اجرای آن را مشاهده فرمائید.

دوربین مداربسته

دوربین مداربسته تحت شبکه | دوربین مداربسته AHD

دوربین مداربسته

CCTV

دوربین‌های مداربسته به دو دسته کلی دوربین‌های آنالوگ و دوربین‌های تحت شبکه تقسیم می‌شود که هر کدام از این نوع‌ها  معایب و مزایای خاص خود را شامل شده که سعی شده در این بخش علاقه مندان مربوط به این حوزه را جهت آشنایی بیشتر با اصطلاحات و نوع انتخاب صحیح یک دوربین مدار بسته متناسب با نیاز مشتری راهنمائی نمائیم

همچنین شما می‌توانید از محصولات شرکت ژرف پرداز ایرانیان در قسمت فروشگاه دیدن فرمائید.

اشتراک گزاری

FacebookTwitterTelegram

خوب بود

بروبالا