تلفن تماس : 44965864 | 44953895 | 49117117-21-98+ ایمیل : info@zharfpardaz.com
خانه » آموزش ها
شبکه ، ویپ و دوربین مداربسته

آموزش

تیم تخصصی ژرف پرداز ایرانیان با توجه به درخواست و اهمیت بحث آموزشی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات شامل : پسیو شبکه ، اکتیو شبکه ، امنیت شبکه ، مانیتورینگ ، مراکز تماس ، سانترال پاناسونیک ، هوشمند سازی منازل و اماکن، برق مسکونی و صنعتی ، دوربین مدار بسته و بخش های امنیتی و نظارتی اقدام به تخصیص دادن قسمتی از سایت را به این موضوع داده و سعی داریم که بتوانیم هموطنان و همکاران ارجمند را بیش از پیش با علم و آموزش روز در این مباحث  آشنا گردانیم.

شما میتوانید در قسمت ذیل از مقالات و بحث‌های آموزشی ما دیدن فرمائید :

Passive , Active , Security , Monitoring

شبکه

Network

در این بخش شما می‌توانید به صورت اجمالی در مورد نحوه طراحی و اجرای پسیو و اکتیو شبکه همچنین امنیت شبکه آشنا شده و اطلاعاتی آموزشی در زمینه برنامه‌ها و کاربرد‌های مانیتورینگ حاصل نمایید.

مراکز تماس

تلفن تحت شبکه ( VOIP )

Voice over IP

با توجه به نیاز روز افزون مشتریان و پیشرفت قابل توجه تجهیزات ارتباطی که باعث سهولت و فراهم آوردن مزایای فراوان جهت رفاه حال اماکن اداری و فروشگاهی گردیده بر آن شدیم تا کمی با بحث تلفن‌ها ی مبتنی بر شبکه آشنا شوید.

تلفن سانترال پاناسونیک

Panasonic Santral

در این بخش آموزشی شما می‌توانید به صورت اجمالی با تجیزات سانترال پاناسونیک آشنا شده و نحوه اجرای آن را مشاهده فرمائید.

دوربین مداربسته

دوربین مداربسته تحت شبکه | دوربین مداربسته AHD

دوربین مداربسته

CCTV

دوربین‌های مداربسته به دو دسته کلی دوربین‌های آنالوگ و دوربین‌های تحت شبکه تقسیم می‌شود که هر کدام از این نوع‌ها  معایب و مزایای خاص خود را شامل شده که سعی شده در این بخش علاقه مندان مربوط به این حوزه را جهت آشنایی بیشتر با اصطلاحات و نوع انتخاب صحیح یک دوربین مدار بسته متناسب با نیاز مشتری راهنمائی نمائیم

همچنین شما می‌توانید از محصولات شرکت ژرف پرداز ایرانیان در قسمت فروشگاه دیدن فرمائید.

اشتراک گزاری

FacebookTwitterGoogle+Telegram

خوب بود

بروبالا