تلفن تماس : 49117000 | 49117117-21-98+ ایمیل : info@zharfpardaz.com

صفحه اول گوگل باشید ( طراحی و بهینه سازی وب سایت )

صفحه اول گوگل

بهینه سازی سایت ( SEO )

باما صفحه اول گوگل باشید

بهینه سازی سایت یا سئو همان نوعی بازاریابی اینترنتی می‌باشد که محوریت آن بر آنالیز کلمات کلیدی و قوانین سئو قرار گرفته است. شما با بهینه سازی سایت می‌توانید علاوه بر قرار گرفتن در رتبه های بالای موتورهای جستجو مخاطبان زیادی را جذب سایتتان نمایید.(افزایش وروردی واقعی گوگل ، صفحه اول گوگل ، بهینه سازی وب سایت )

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

صفحه اول گوگل

اگر به دنبال فروش بیشتر و یا برندینگ هستید بازاریابی اینترنتی یکی از جدیدترین و ارزانترین روش‌ها در مقایسه با بازاریابی سنتی است. سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ و … سرویس‌هایی هستند که شما را در بیشتر دیده شدن توسط مشتریانتان یاری می‌نماید.(صفحه اول گوگل)

صفحه اول گوگل

طراحی وب سایت

صفحه اول گوگل باشید.

صفحه اول گوگل ، افزایش ترافیک ، بازدید واقعی ورودی گوگل

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در بالا بردن ترافیک سایت و افزایش هدفمند بازدیدکنندگان، طراحی سایت مناسب است. در صورتیکه طراحی وب سایت شما با آخرین تکنولوژی و بر اساس اصول سئو طراحی شود شانس شما برای قرار گرفتن در رتبه‌های بالای موتورهای جستجو بالا می‌رود.
صفحه اول گوگل،طراحی وب سایت،SEO،طراحی و بهینه سازی،مشاوره،افزایش ترافیک،بازدیدواقعی،با ژرف پرداز اولین باشید،افزایش بازدید واقعی و ورودی گوگل 100% تضمینی.

مأموریت شرکت ژرف پرداز ایرانیان

مأموریت ما برتری در آموزش، مشاوره، طراحی، اجراء و پیاده سازی پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات هم راستا با تکنولوژی و استاندارد روز دنیا با بالاترین کیفیت می باشد که منجر به سطح رضایتمندی مشتریان می گردد.همچنین کارآفرینی، اشتغال زایی و بکارگیری نیروهای جوان و متخصص جهت خدمت رسانی به کشور و هموطنان عزیزمان جهت پیشبرد اهداف کلان در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

برخی از توانمندی های ما

ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات – پیاده سازی، مستند سازی نرم افزار های کاربردی بر اساس نیاز سازمان ها و کسب و کار های مختلف – طراحی و بهینه سازی ( SEO ) انواع سایت های اختصاصی با فریم ورک لاراول ( Laravel ) و همچنین طراحی و بهینه سازی سایت با CMS های معتبر و پرکاربرد مانند WordPress و Joomla وطراحی وبرنامه نویسی ویندوز فرم و…

باما در صفحه اول گوگل باشید،طراحی وب سایت، SEO، طراحی و بهینه سازی، مشاوره،افزایش ترافیک، بازدیدواقعی، با ژرف پرداز اولین باشید، افزایش بازدید واقعی و ورودی گوگل 100% تضمینی.

آنچه ژرف پردازایرانیان را از سایرین متمایز می‌کند

شوق و علاقه

در ژرف پرداز ایرانیان طراحی با شور و انگیزه انجام می شود. برای ما هر پروژۀ طراحی وب سایت به منزله چالشی برای خلق یک وبسایت فوق العاده و متفاوت است! بنابراین شما در نهایت یک طراحی پرشور و جذاب به همراه یک سیستم مدیریت محتوای ساده و کارآمد خواهید داشت. سیستمی که به شما اجازه می‌دهد خودتان به راحتی مطالب قدیمی را ویرایش و مطالب جدید را اضافه کنید.

طراحی سفارشی

هر پروژه منحصر به فرد است و اهداف خود را دنبال می‌کند. بنابراین یک فرمول برای همه پروژه ها وجود ندارد. تیم برنامه‌نویسی و طراحی ما آماده است تا با در نظر گرفتن سلیقه و اهداف شما یک وب‌سایت مناسب را طراحی کند که پاسخگوی نیازهای منحصربفرد شما باشد. هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. چرا که ما می توانیم هر طراح و ایده ای را به یک وب سایت تبدیل کنیم.

آخرین فناوری

خلاق بودن کافی نیست. شما باید وب‌سایت خود را به فناوری‌های روز دنیا تجهیز کنید و استانداردهای بین‌المللی را دنبال کنید. تیم ما همواره در حال بروزرسانی دانش و تجهیزات خود است تا بتواند سایتی را برای کارفرما طراحی نماید که دارای یک طراحی سایت سبک و سریع باشد، اصول سئو در آن رعایت شده باشد و به راحتی بتواند مسیر موفقیت را بپیماید.

سازگاری

وب سایت شما باید با هر مرورگر یا دستگاهی که قابلیت وب‌گردی دارد سازگار باشد. وب سایت های امروزی می‌بایست با هر دستگاه و در هر اندازۀ صفحه‌ای بدون خطا بارگذاری شوند. این شامل مرورگرهای مدرن، گوشی‌ها، تبلت‌ها و … می‌شود. ما با ایجاد یک طراحی سایت واکنشگرا از این موضوع اطمینان حاصل می‌کنیم و کاری می‌کنیم که تمامی کاربران از وب‌سایت شما راضی خواهند بود.

بروبالا