دوربین مداربسته آنالوگ

در دوربین آنالوگ کیفیت تصویر از 380 تی وی لاین شروع شده تا 1200 تی وی لاین میتواند باشد که کیفیت 700 تی وی لاین به بالا قابل تحمل است و نهایت کابل کشی بدون نویز در اینگونه سیستمها تا حدود 300 مترمی باشد. تصویر اینگونه دوربین ها را میتوان روی کابل کواکسیال تا دستگاه دی وی آر انتقال داد . برای مشاهده تصویر اینگونه دوربین ها میتوان مستقیم دوربین را به تلویزیون و همچنین به دستگاه دی وی آر آنالوگ متصل نمود.

در سیستم آنالوگ تصاویر دریافت شده به وسیله دوربین مداربسته به صورت آنالوگ به دستگاه ضبط کننده ارسال می شوند.

تصاویر را دریافت کرده و انها به صورت سیگنالهای آنالوگ به خروجی می فرستد.

تصاویر را از دوربین مداربسته آنالوگ دریافت کرده آنها به صورت دیجیتال در آورده و امکان نمایش، ضبط و تغییرات دیجیتال بر روی آنها را فراهم می کند.

وظیفه انتقال سیگنالهای آنالوگ تصویر ازدوربین مدار بسته آنالوگ به DVR را بر عهده دارد.

وظیفه تغذیه ولتاژ مورد نیاز دوربین مداربسته آنالوگ را بر عهده دارد.

اولین و مهمترین قابلیت دوربین مداربسته آنالوگ کم هزینه بودن آنهاست. این قابلیت امکان استفاده ازدوربین مداربسته آنالوگ را برای بسیاری از مصرف کننده گان ایجاد می کند.

سادگی سیستم دوربین مداربسته آنالوگ امکان نصب آن توسط افراد با اطلاعات فنی متوسط را به وجود می آورد و عیب یابی آن در آینده را کم هزینه تر و سریعتر میکند.

در دوربین مدار بسته آنالوگ حتی در صورت افزایش کیفیت هیچ گونه افت فریمی در خروجی دوربین مداربسته آنالوگ ایجاد نمی شود.

گرچه ممکن است در زمان ضبط در دستگاه DVR تعداد فریم های تصویر کاهش یابند.

شرکت ژرف پرداز ایرانیان به عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه خدمات فناوری اطلاعات مفتخر است با استفاده از توان فنی کارشناسان خود جهت ارائه خدمات فروش، نصب و پشتیبانی دوربین مداربسته آنالوگ به مشتریان از مرحله مشاوره و طراحی رایگان تا فروش، نصب و پشتیبانی دوربین مداربسته ی آنالوگ در کنار شما بماند.