تلفن تماس : 44965864 | 44953895 | 49117117-21-98+ ایمیل : info@zharfpardaz.com
خانه » خدمات » هوشمند سازی ساختمان – بی ام اس

هوشمند سازی

خدمات هوشمندسازی (بی ام اس - BMS)

خانه هوشمند ( بی ام اس – BMS ) ، خانه ایست که با نصب وسایل هوشمند سازی (بي ام اس) امکانات الکترونیکی و مکانیکی در آن قابل کنترل و مدیریت می باشد. نصب ادوات هوشمند سازی در امکان مدیریت و کنترل امکاناتی همچون:

بی ام اس

روشنایی

گرمایش و سرمایش

سیستم صوتی وتصویری

پرده ها و سایه بان ها

آبنما

سیستم های امنیتی و اعلام حریق

کنترل تردد

آبیاری گیاهان و…

را به دو صورت زیر می دهد:

  1. کنترل هوشمند و اتوماتیک وسایل به کمک جمع آوری اطلاعات توسط سنسورها ( دما، رطوبت، حضور، فشار، نور، زمان و…) و پردازش آن توسط برنامه های هوشمند سازی و فعال سازی وسایل الکتریکی تعریف شده به صورت خودکار.
  2. در اختیار گذاشتن کنترل هایی مانند :

کلیدهای هوشمند

ریموتهای مرکزی

صفحات لمسی

صفحات وب

تلفن و اس ام اس

دستورات صوتی و…

در ساختمان هوشمند ( بی ام اس -BMS )، محدودیت مکان و زمان برای مدیریت و کنترل خانه ازبین رفته و در هر مکان و هر زمان قادر خواهید بود که از امکانات موجود در داخل خانه گزارش بدست آورده و از وضعیت آنها مطلع شوید و به دلخواه در وضعیت آنها تغییر بوجود آورید.این سیستم امکان اجرای مجموعه ای از دستورات ازقبل ذخیره شده را تنها با یک فرمان به شما می دهد.

زیر ساخت های عملی شده در خانه هوشمند، ارزش افزوده ای را به ارمغان می آورد که

می توان آن ها را به سه دسته زیر تقسیم نمود :

امنیت

کنترل متمرکز ابزارها و با بکارگیری امکانات امنیتی از قبیل سنسورهای حضور ،دوربین ها و … و بهره جستن از امکاناتی همچون قفل های قابل کنترل امنیت در یک ساختمان هوشمند به حداکثر توان خود خواهد رسید .با توجه به بکارگیری خصایص منحصر به فرد مدیران ساختمان در سیستم های امنیتی، امکان سوء استفاده به حداقل رسیده و امکان تکثیر و یا افشای رمز های ورود دیگر وجود نخواهد داشت .

مدیریت مصرف انرژی

درصورت نصب ادوات لازم در خانه هوشمند ، امکان مدیریت نحوه و نوع مصرف انرژی برای مصرف کننده ها قابل تبیین خواهد بود .و همچنین با وجود سنسور های اندازه گیری میزان مصرف بار الکیریکی، دما، رطوبت و.. این امکان بوجود می آید که برای هر مصرف کننده برنامه اجرایی خاصی تبیین شده و تا در زمان های غیر ضروری انرژی تلف نشود یا در صورت فراموشی یا بروز خطای انسانی انرژی به هدر نرود.

آسایش و زیبایی

به خاطر استفاده از ابزارهای مدرن و زیبا و مانند وسایل کنترلی ریموتها و سنسورها و اتوماتیک انجام شدن اتفاقات ساکنین منزل از آسایش بیشتری برخوردار خواهند بود.

با عنایت به حذف نیاز حضور فیزیکی در ساختمان  جهت کنترل و نیز با بهره جستن از دوربین های پیشرفته به سبب مشاهده اتفاقات جاری سطح جدیدی از امنیت در خانه پیش ساخته  هوشمند بکار گرفته می شود.

هوشمند سازی ساختمان – بی ام اسBMS

شرکت ژرف پرداز ایرانیان جزء برترین شرکت های هوشمندسازی کشور می باشد.

 

اشتراک گزاری

FacebookTwitterGoogle+Telegram

خوب بود

2 پاسخ

پاسخ دهید

پنج × سه =

بروبالا